Jste zde

Benátky n/J - mistři extraligy 2015!

Vynikajícího úspěchu dosáhnul během víkendového finále extraligy tým BK 73 DeltaCar Benátky n/J. Po neuvěřitelně dramatickém boji jak v semifinále, tak ve finálovém utkání získal titul mistra ČR pro rok 2015.

Finálový zápas proti Sokolu Brno Jehnice nabídnul vynikající a dramatický badminton se šťastným koncem pro Benátky.

Petr Martinec k utkání řekl následující: "Bylo to nesmírně těžké a vyrovnané utkání. Celý tým předvedl fantastický výkon, za což mu patří velké poděkování a velká poklona. Byl to fantastický víkend korunovaný ziskem titulu. Ty pocity jsou nepopsatelné. Velké dík patří našim fanouškům za super atmosféru  jak v sobotu, tak v neděli. Vytvořili správnou sportovní atmosféru, která nám pomohla dosáhnout vytouženého cíle".

Benátecký web komentuje vítězství zde.

Kompletní zpravodajství jak z finále, tak z celého víkendu naleznete na svazovém webu zde.

Fotogalerii ze zápasů zde.

"Gratuluji Benátkám jménem společnosti VICTOR k vytouženému úspěchu. Šlo o mimořádný sportovní zážitek, podpořený skvělou bojovností všech hráčů a neúnavným povzbuzováním fanoušků. Všem členům benáteckého týmu děkuji za výbornou reprezentaci značky. Nová kolekce týmového textilu pro rok 2015/2016 nemohla být prezentována lépe,"  dodal k finále Jiří Chalupský, vedoucí zastoupení VICTOR ČR. 

VICTOR - PARTNER MISTRŮ ČR


Nahoru