Jste zde

Finálový turnaj extraligy 2012

Během nadcházejícího víkendu (7. a 8.4.) se v hale Univerzitního Kampusu v Brně uskuteční finálový turnaj Compo extraligy, kde o zisk titulu bude usilovat i tým Benátek nad Jizerou podporovaný společností VICTOR. 

Finálového turnaje se zúčastní první čtyři týmy ze základní části soutěže. První semifinálovou dvojici tvoří Sokol Veselý Brno Jehnice a TJ Sokol Dobruška, v druhém semifinále se střetne Sokol Meteor Praha Radotín s týmem BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou. Semifinálové zápasy jsou na programu v sobotu od 13 a 17 hodin, zápasy o třetí místo se odehrají v neděli od 9 hodin a vyvrcholením celého víkendu budou finálové zápasy od 13.00.

Dle papírových předpokladů se ve finálovém utkání potkají týmy Sokol Veselý Brno Jehnice a BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou. Můžeme se tak pravděpodobně těšit na opakování letošního finále MČR v mužské dvouhře, Petr Koukal - Jan Fröhlich a další zajímavé duely okořeněné účastí zahraničních posil. Na straně Jehnic se představí Febby Angguni (Indonésie) a Lukasz Moren (Polsko), v dresu Benátek se můžeme těšit na dlouhodobé indonéské opory Megavati Gustiani Sari a Viki Indra Okvanu.

Srdečně zveme všechny příznivce českého badmintonu do brněnské haly, kde se bude servírovat to nejlepší co náš badminton v současnosti nabízí a týmu Benátek nad Jizerou přejeme hodně zdaru v rozhodujícím turnaji letošní sezony.

Na přípravu Benátek a zároveň i pozvánku na finálový turnaj se můžete podívat v krátkem videu zde.

TECHNOLOGY - SUCCESS - VICTORy

 


Nahoru