Jste zde

LIGHT FIGHTER – Unikátní série super lehkých raket

VICTOR LIGHT FIGHTER – Unikátní série super lehkých raket! Řada VICTOR LIGHT FIGHTER je absolutní novinkou VICTOR pro sezonu 2013/2014, která nabízí tři modely super lehkých raket vážící i s výpletem 76 až 78 gramů. Jde o jedinečné ultralight rakety vynikající svoji skvělou ovladatelností a navíc mimořádnou přesností v útoku!

Série LIGHT FIGHTER byla vyrobena s využitím nejnovějších a nejkvalitnějších technologií. Technologie LIGHT FIGHTER kombinuje již několika lety prověřenou technologii Inside Waves a využití High-Grade grafitu pro unikátní lehkost.

Všechny rakety ze série LIGHT FIGHTER testoval i Jakub Bitman. 7–mi násobný mistr ČR a od letošní sezony nová tvář značky VICTOR pro Českou republiku k testování uvedl následující: „ Rakety VICTOR LIGHT FIGHTER jsou svým způsobem revolucí ve výrobě badmintonových raket. Jejich váha 76g až 78g i s výpletem umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a bezkonkurenční rychlost švihu při úderu. Ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální a rakety jsou tak určeny nejen pro hráče se zvládnutou technikou úderů, ale i pro silově vybavené jedince. Velkým pozitivem je také fakt, že i pro ne zcela dobře technicky vybavené hráče váha rakety zatěžuje jejich rameno a loket výrazně méně, než modely s běžnou váhou kolem 90-95g“

Řada LIGHT FIGTER nabízí 3 modely různých specifikací. Detailní popis raket naleznete na následujících odkazech:

VICTOR LIGHT FIGHTER 7400 zde.

VICTOR LIGHT FIGHTER 7300 zde.

VICTOR LIGHT FIGHTER 7000 zde.

VICTOR – PRVNÍ KROK K VÍTĚZSTVÍ


Nahoru