Jste zde

Michal Turoň v týmu VICTOR!

Tým VICTOR získal před nadcházející sezonou posilu nejzvučnějšího jména. Na 3 leté spolupráci jsme se dohodli s jedním z nejrespektovanějších a nejúspěšnějších trenérů v ČR - Michalem Turoněm.

Michal Turoň je trenérem mistrů ČR ve všech věkových kategoriích (od U13 po dospělé) i reprezentantů ČR. Je také zakladatelem a majitelem MT Badminton Academy a Badmintonových kempů Michala Turoně. Tyto unikátního projekty dlouhodobě rozvíjí badmintonové umění badmintonistů všech výkonnostních kategorií. Stejně tak se zaměřuje i na skupinové a individuální tréninky.

"Spolupráci s Michalem beru jako další důležitý krok směrem k prezentaci VICTOR v rámci ČR. Celosvětově je značka VICTOR propojena s těmi nejlepšími hráči a trenéry a jsem rád, že tomu je tak i u nás. Michala netřeba dlouze představovat. Je to velký odborník a profesionál, který je širokou badmintonovou veřejností vnímán jako vynikající hráč a trenér. Je mi ctí přivítat ho v týmu VICTOR", uvedl k uzavření spolupráce vedoucí zastoupení VICTOR ČR Jiří Chalupský.

20150812_124012.jpg

Profil Michala Turoně naleznete zde. O badmintonových kempech MT Badminton Academy vás budeme informovat na našem webu a facebooku.

Michalovou zbraní na kurtu bude náš TOP model pro letošní sezonu - JET SPEED 10

VICTOR - READY TO WIN


Nahoru