Jste zde

Rakety VICTOR v prodejnách Sportisimo

Již od června máte možnost zakoupit badmintonové vybavení ve všech 70 prodejnách Sportisimo. Od října máte možnost kromě letních badmintonových setů a setů SpeedBadmintonu nakoupit také badmintonové rakety!

Série raket VicTec Ripple je unikátní řadou raket VICTOR vyrobenou přesně dle požadavků raketových specialistů společnosti Sportisimo. Rakety jsou rozděleny do čtyř herních segmentů dle pokročilosti hráčů. VicTec Ripple nabízí rakety vynikající kvality jak pro začátečníky, tak i pro mírně pokročílé a již velmi zkušené hráče. Detailní informace o limitované řadě raket VIcTec Ripple naleznete zde.

Kromě řady VicTec Ripple můžete na prodejnách zakoupit také hit VICTOR letošní sezony - model LIGHT FIGHTER 7000 - nejlehčí raketu současnosti, vážící i s výpletem 76g.

Stále populárnější sport současnosti SpeedBadminton je v prodejnách Sportisima zastoupen v podobě setu dvou raket a speed-míčů VicFun SpeedBadminton 100.

Adresář a umístění všech prodejen Sportisimo naleznete zde. Najděte si i vy tu nejblíž k Vám a zvyšte úrověň své hry s raketou VICTOR.

VICTOR - VÍTĚZNÝ FAKTOR


Nahoru