Jste zde

Rozhovor s Kubou Bitmanem o přípravě na novou sezonu, cílech na MČR a výstupu na Sněžku s nohou v sádře.

Během přípravy na novou sezonu jsme pro vás vyzpovídali osminásobného mistra ČR a hlavní tvář naší značky v rámci ČR - Kubu Bitmana.

Ahoj Kubo, tak jak se ti vlastně momentálně daří?

Ahoj. Teď už zase o něco líp. Dneska (3.11.) je to přesně týden co mi po dlouhých 46 dnech sundali sádru. Noha začíná pomalu fungovat tak, jak by měla. Bylo to občas nekonečné a deprimující. Dvě největší vytržení z toho byla pomoc při organizaci MMČR v Praze a poté výstup na Sněžku. Od spodní stanice lanovky až na vrchol. Bolelo to, ale bylo to super!

dsc_0683_0.jpg

Hned na začátku sezony tě potkaly zdravotní problémy (ruptura vazů v kotníku levé nohy), jak jsi na tom teď a jaký je tvůj nejbližší program?

Jak jsem již řekl, jsem týden bez sádry a už začínám zase chodit alespoň na kurt. I když hraji jen z místa a pohyb je omezený na pouhý krok a i při něm musím být velmi opatrný, mám do tréninku chuť a baví mě to! Nejbližší program je jednoznačný – dát se co nejdříve do kupy ať můžu začít s plnohodnotným tréninkem. Takže teď každý den cvičím různá rehabilitační cvičení, docházím na fyzikální léčbu a dělám pro to vše, co jde.

MČR v Karviné se postupně blíží, jaké budou tvoje ambice v singlu a mixu?

V singlu ambice budou nulové. Poprvé po od roku 2004, kdy jsem měl na MČR dospělých premiéru, singl vynechám. Naopak se budu soustředit na párové disciplíny. Ambice a situace je skoro taková, že pokud budu vědět, že moje noha nebude natolik v pořádku, abych bojoval o dvě zlata, raději se nezúčastním. Primární je pro mě být fit. Jakýkoliv náznak toho, že bych se zranění obnovilo, nebo mě nepustilo na kurt je pro mě STOP.

dsc_0717.jpg

Jsme rádi, že jsme před sezonou prodloužili naši spolupráci o další dva roky. Jakým způsobem bys zhodnotil první dva roky spolupráce se značkou VICTOR?

Jsem nadmíru spokojený. Spolupráce je taková, jakou jsem si ji představoval. Mám pocit, že někdo si mého úsilí váží a naopak jsem poctěn tím, že do mě své naděje vkládá. Za dosavadní dva roky spolupráce zatím nenastal žádný problém, který by nebyl, dá se říci, obratem vyřešen. Také doufám, že alespoň částečně naplňuji představy firmy VICTOR.

Raketu Meteor JJS jsi před sezonou vyměnil za Jet Speed 9 z aktuálně mimořádně úspěšné série Jet Speed. Řekni nám svůj názor na JS9.

Tuto raketu jsem si vybral z několika důvodů. Prvním z nich je vyvážení. Prostě mi sedí hezky do ruky. Dalším důvodem byly kontrola míče u technických úderů kolem podávací čáry, deblových bloků. A pro mě jedna z nejdůležitějších věcí při výběru rakety – jakožto hráč, který má svou hru založenou na útoku potřebuji raketu, s kterou cítím, že můžu zasmečovat tak tvrdě jak to jen jde. Že mé útočné údery nebudou postrádat potřebnou razanci. A to ať už při smečích, nebo drivech. Zkrátka cítím, že s touto raketou mohu využít svůj útok.

dsc_0699_0.jpg

V minulém týdnu se v Brně uskutečnilo focení VICTOR. Jak sis ho užil?

Čtenářům snad můžeme prozradit, že jsem přijel právě ještě se sádrou na levé noze. Takže bylo trošku složité a vtipné nějak maskovat to, aby sádra nebyla vidět, abychom mohli udělat i nějakou fotku, která by stála za to. Byla to příjemná změna a vytržení z toho úmorného čekání na sundání sádry.

Na co se v blízké budoucnosti nejvíc těšíš případně chystáš (jak ve sportovním, tak v osobním životě)?

Nejvíce na to, až si zas normálně plnohodnotně zahraju! Nemůžu se dočkat!

Kubo, děkujeme za rozhovor a přejeme brzký a úspěšný návrat na kurt!

VICTOR - READY TO WIN


Nahoru