Jste zde

VICTOR a Benátky pokračují v úspěšné spolupráci

Týden před finálovým turnajem české nejvyšší soutěže družstev potvrdili dvouleté prodloužení kontraktu prezident benáteckého klub Petr Martinec a vedoucí zastoupení VICTOR ČR Jiří Chalupský. 

Jsem rád, že náš úspěšný klub bude i nadále spolupracovat s firmou VICTOR. Spolupráce s firmou VICTOR si nesmírně vážíme a budeme se snažit svými sportovními výsledky propagovat tuto značku. Produkty firmy VICTOR naprosto splňují naše požadavky jak pro vrcholový sport, tak pro výkonnostní sport. " konstatoval Petr Martinec.

"Jsem velmi rád, že jsme se dohodli na prodloužení naší spolupráce až do 31.3.2019. Naše již více než šestileté partnerství je mimořádně přínosné pro obě strany. VICTOR si váží možnosti podporovat jeden z nejúspěšnějších týmů české badmintonové historie. Pro Benátky je naopak prestižní záležitostí využívat produkty VICTOR, které jsou celosvětově vnímány jako to NEJ co badmintonový trh nabízí", uvedl k uzavření spolupráce Chalupský.

VICTOR je oficiálním dodavatelem klubu kompletního badmintonového sortimentu. Kromě individuálního vybavení hráčů raketami a obuví klub jednotně pro všechny věkové kategorie používá míč VICTOR Gold Champion, funkční textil VICTOR a výplety Ashaway.

VICTOR - READY TO WIN

benatky_team_foto.jpg


Nahoru