Jste zde

VICTOR - dodavatel míčů pro ČBaS 2013/2014

Nabídka společnosti VICTOR zvítězila ve výběrovém řízení Českého badmintonového svazu na dodavatele míčů pro sezonu 2013/2014. V následující sezoně se tedy česká extraliga smíšených družstev, MČR mládeže a tréninková příprava reprezentace v NSC bude odehrávat s míčem VICTOR Gold Champion.

VICTOR se na výrobu péřových míčů specializuje již od počátku své existence. Za tuto dobu získal nepřeberné množství zkušeností a kvalitu míčů VICTOR dokazuje jejich využití na mnoha světových turnajích. V současné době je VICTOR největším producentem péřových míčů na světě, měsíčně jich vyrobí přes 3,000,000.

VICTOR Gold Champion

Je TOP péřovým míčem značky Victor s certifikací BWF. Je vyroben ze 100% husího peří nejvyšší kvality a velmi kvalitního portugalského korku, který zaručuje optimální odehrání míče. Gold Champion je v letové fázi velmi stabilní, má konzistentní letovou trajektorii a vyniká mimořádnou odolností, resp. životnosti míče. Míč Gold Champion patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co světový trh péřových míčů nabízí.

VICTOR - Oficiální dodavatel míčů pro ČBaS a Českou extraligu 2013/2014


Nahoru