Jste zde

VICTOR Mistrovstvi ČR U15

Uplynulý víkend patřil v benátecké sportovní hale Mistrovství ČR družstev žáků, které s podporou společnosti VICTOR organizoval domácí tým BK Deltacar Benátky nad Jizerou. Turnaje se účastnilo 8 nejlepších žákovských týmů ČR a k vidění byly velmi napínavé a kvalitní souboje. Do finále se probojoval domácí tým Benátek a Sokol České Budějovice. V dramatickém finále nestačilo domácím ani vedení 3:1 na zápasy a z výhry se nakonec radovali hosté z Budějovic v poměru 4:3. 

Článek k této události z BadmintonWebu naleznete zde, další článek se objevil na stránkách pořádajícího oddílu - odkaz zde. Pěkné fotky z turnaje družstev naleznete zde.

Ve dnech 21. a 22. dubna se v Benátkách uskutečnilo VICTOR Mistrovství ČR U15 jednotlivců, kde zástupci domácího týmu podali taktéž vynikající výkony. V krátké videoreportáži se můžeme k této události vrátit na tomto odkazu a v této fotogalerii.

Jsme rádi, že se oba turnaje setkaly s pozitivními ohlasy. Výkony hráčů a organizace turnajů byly na vysoké úrovni. VICTOR, jako hlavní partner MČR U15 družstev i jednotlivců, dodal do turnaje hodnotné ceny a doufáme, že našim mladým hráčům vydrží nadšení do hry a pozitivní vztah k badmintonu.

VICTOR - THE INNOVATIVE INDOOR COMPANY


Nahoru