Jste zde

VICTOR - oficiální partner turnajů

Společnost VICTOR v nejbližší době podpoří několik turnajů na našem území. Vybíráme pro Vás nejzajímavější z nich a doufáme, že se některých z nich v pozici hráč nebo divák zúčastníte.

Protože je naším zájmem podporovat naše badmintonové naděje již od mládí, stali jsme se hrdým oficiálním partnerem Mistrovství ČR žáků do 15 let. Během víkendu 21. a 22.4. se uskuteční MČR do 15 let jednotlivců, o 3 týdny později, tedy 12. a 13.5. potom MČR do 15 let družstev. Do obou turnajů, pořádaných týmem BK Deltacar Benátky nad Jizerou, věnoval VICTOR hodnotné ceny a 21. a 22. dubna budeme na místě i s naším prodejním stánkem. Přijďte podpořit naše talenty v uvedených termínech osobně.

Propozice k turnaji naleznete zde.

Takřka stejné datum konání (20. - 22.4.) má také již tradiční memoriál Petra Sima v Liberci. Během pátečního dne (20.4.) naleznete v prostorách haly prodejní stánek VICTOR. Propozice k turnaji v Liberci naleznete zde.

Již s předstihem Vás chceme informovat o dalším turnaji ze seriálu VICTOR Tour, který se bude konat 12.5. v brněnské hale Sprint. Tento turnaj (který je organizován naším partnerským týmem SK Premiera BC) je určen všem hráčům, kteří mají rádi badminton, pohodovou atmosféru a aktivně strávenou sobotu. Bude se hrát čtyřhra mužů, čtyřhra žen a smíšená čtyřhra. VICTOR věnoval do turnaje zajímavé ceny a i na tomto turnaji budeme osobně přítomni s naším prodejním stánkem. Dojde i na testování raket VICTOR z kolekce 2011 i 2012.

Přijďte poměřit své badmintonové umění s dalšími soupeři. Propozice turnaje naleznete zde. Stránky VICTOR Tour potom zde.

VICTOR - PASSION FOR BADMINTON


Nahoru