Jste zde

Victor Sport hlavním sponzorem BK Benátky n. Jizererou

V nedávné době jsme uzavřeli dvouletou exkluzivní smlouvu s vicemistrem české badmintonové extraligy, týmem BK 1973 DeltaCar Benátky n. Jizerou. Předmětem kontraktu jsou dodávky produktů Victor pro celý tým. Podařilo se nám prodloužit dlouhodobou úspěšnou spolupráci a věříme, že týmu pomůžeme sbírat další vavříny!

Petr Martinec prezident BK 1973 DELTACAR Benátky n/J 
Jsem rád , že se nám podařilo uzavřít exkluzivní dvouletou smlouvu s firmou VICTOR jenž patří mezi nejuznávanější badmintonové značky ve světě.Věřím, že oboustranná splupráce nám pomůže dosáhnout našich cílů a posune náš klub zase o krok vpřed mezi elitní evropské badmintonové kluby .

Sören Reil obchodní ředitel firmy VICTOR International pro Jižní a Východní Evropu
Jsme šťastni, že jsme uzavřeli smlouvu o spolupráci na 2 roky s jedním z nejlepších českých klubů.Věříme, že extraligové družstvo bude minimálně tak úspěšné jako v sezóně loňské.Velice důležité pro nás je, že značka VICTOR může podporovat klub, jenž velice úspěšně pracuje s mládeží, což představuje jeden z hlavních strategických cílů firmy VICTOR.Přeji všem benáteckým badmintonistům úspěšnou sezónu.


Nahoru