Jste zde

VICTOR v roce 2013

Zajímá Vás jaký byl rok 2013 pro VICTOR jak celosvětově, tak v České republice? Nabízíme Vám krátké shrnutí naší činnosti v uplynulém roce.

V celosvětovém měřítku se VICTORU mimořádně dařilo především díky úspěchům asijských reprezentantů. Prvním turnajem sezony byl již tradičně VICTOR Korea Open, turnaj s nejvyšším prize money sezony (1 000 000 USD), kde domácí hráči dosáhli na dva tituly. Následně byla prodloužena spolupráce s korejským národním týmem (světovým týmem číslo 2.) o další dva roky. Kromě reprezentantů Koreji se do týmu VICTOR od roku 2013 řadí také další badmintonová velmoc - vybraní reprezentanti Indonésie. Nejzvučnějšími jmény jsou jistě pár Tontowi Ahmad - Liliyana Natsir, kteří své nesporné umění potvrdili takřka okamžitě a obhájili prvenství na All England Open.

VICTOR byl úspěšný i v soutěžích juniorů. Na konci října se v hlavním městě Thajska - Bangkoku uskutečnilo Mistrovství světa juniorů týmů i jednotlivců. Týmovou soutěž ovládli právě junioři z Koreji v barvách VICTOR. V soutěži jednotlivců se korejským hráčům podařilo zvítězit v mužském singlu a ženském deblu. Jen pro doplnění informace, reprezentace ČR ve složení Magdaléna Lajdová, Denisa Šikalová, Monika Světničková, Adam Mendrek, Jaromír Janáček a Jiří Louda, vedená koučem Tomaszem Mendrekem obsadila 23. příčku.

V rámci České republiky jsme zaznamenali několik výrazných úspěchů. Náš míč prémiové kvality VICTOR Gold Champion se stal oficiálním míče české badmintonové extraligy a MČR mládeže.

BK Benátky nad Jizerou znovu získali stříbrné medaile za druhé místo v extralize družstev. Navíc jsme opět prodloužili naše úspěšné partnerství o další dva roky. V rámci extraligy jsme uzavřeli další partnerskou smlouvu, a to s týmem Dobrušky. V extralize tak zastupujeme tři z osmi oddílů (Benátky, Dobruška, Liberec).

Od léta 2013 jsme také uzavřeli spolupráci s Jakubem Bitmanem, v současnosti již osminásobným mistrem ČR. Jakubovi se v první sezóně v barvách VICTORU mimořádně daří. Společně s Bětkou Bášovou vybojovali skvělé druhé místo na MMČR. Na MČR získali další titul v mixu a Kuba navíc získal krásně ocenění své práce v roce 2013 v podobě titulu - Badmintonista roku.

Jsme taktéž partnery mnoha menších badmintonových oddílů, zaštiťujeme velké množství turnajů a plánujeme naši podporu v roce 2014 nadále rozšířit.

Pro širokou badmintonovou veřejnost se produkty značky VICTOR  v roce 2013 staly výrazně dostupnější. Naleznete je v maloobchodních řetězcích Sportisimo, Hervis i Intersport. Na internetu jsou Vám dostupné u všech významných prodejců sportovního vybavení. Celkově můžete naše produkty zakoupit ve více než 120 prodejních místech po celé republice.

Přeji všem badmintonovým a squashovým nadšencům úspěšný rok 2014 ideálně spojený se značkou VICTOR.

 

Jiří Chalupský

Vedoucí zastoupení VICTOR pro ČR


Nahoru