Jste zde

Žáci Benátek jsou mistři ČR 2015

Skvělá zpráva k nám dorazila z jihomoravských Hustopečí.  Žáci BK Benátky nad Jizerou se stali mistry ČR pro rok 2015. Zprávu z víkendového MČR nám zaslal prezident benáteckého klubu Petr Martinec. 

Ve dnech 4.-5.4.2015 se v Hustopečích konalo Mistrovství ČR družstev žáků za účasti osmi nejlepších týmů ČR.

BK 1973 DELTACAR Benátky n/J  startoval ve složení: Cristian Savin, Vojtěch Mišutka, Lukáš Štěpánek, Jakub Vraštiak, Tereza Švábíková, Johana Nešněrová, Lída Kusá, Romana Vatashchuk a maskot Kateřina Zuzáková, která se zotavuje ze zranění kotníku a nemohla startovat.

Benátecké družstvo nejprve ve skupině A porazilo TJ Orlovou Lutyni 4:3, poté vysoko 7:0 Slavoj Podivín a podlehlo 3:4 Pardubicím. V nedělním semifinále Benátky porazily 4:2 TJ Baník Most a triumfální cestu k zisku titulu zakončily Benátky  dramatickým vítězstvím 4:3 proti Pardubicím.

Kompletní výsledky najdete zde.

Fotogalerie zde.

" Gratulace celému týmu k zisku titulu. Jsem moc rád, že družstvo ukázalo silného týmového ducha a dokázalo se vypořádat s neúčastí Kateřiny Zuzákové, jenž nemohla startovat kvůli zlomenině kotníku, a dalšími zdravotními problémy dalších hráčů. Byla to skvělá sezóna zakončená ziskem titulu a skvělou atmosférou!" konstatoval prezident klubu Petr Martinec.


Nahoru