Skupinový trénink s Michalem Turoněm pro amatérské hráče

  • trénujte kvalitně, intenzivně a levně!
  • profesionálně připravený a vedený kolektivní trénink
  • přátelské prostředí, ve kterém se hráči vzájemně motivují k ještě lepším výkonům

Řekli o nás

"Skupinový trénink s Michalem vnímám jako ideální průnik individuálních lekcí a víkendových kempů. Ani při tréninku ve skupině Michalovi neunikne žádná naše chyba, stíhá nás sledovat i když musí sám hrát - fakt nechápu, jak to dělá :-). Náročnost tréninku je vždy přizpůsobena úrovni hráče, a to i když vedle sebe trénuje začátečník a pokročilý. Přitom se navzájem motivujeme a hecujeme ve skvělé partě lidí jako tomu bývá na kempech. Rozhodně se máme každý týden na co těšit!" - Veronika Kyzlíková

O skupinovém tréninku

Skupinový trénink s Michalem Turoněm probíhá ve skupině 4-8 hráčů a je plnohodnotnou formou tréninku. Probíhá každý týden a je určen všem amatérským hráčům, kteří se chtějí připravovat cílevědomě a pravidelně. Hráči se s Michalem věnují technice úderů, pohybu, taktice a soustavně pracují na zlepšení své výkonnosti. Skupinový trénink je cenově velmi zvýhodněn.

Přihlaste se na skupinový trénink a posuňte dál svoji hru

Napište nám na e-mail turonova.lenka@seznam.cz nebo volejte na číslo +420 775 931 135 a zajistěte si místo na nejbližším tréninku. Počet míst je omezen.


arrow:up